Tájékoztatjuk a látogatókat, hogy a XXII. Országos Tervezőgrafikai Biennálé 2021. szeptember 23-án, csütörtökön 16 órától tartandó megnyitó rendezvénye elmarad. Szíves megértésüket köszönjük. 2021-09-22Kapcsolódó cikkekMúzeumok Éjszakája 2026-06-04Tortamustra 2026 – Pályázati felhívás2026-06-03A Munkácsy Mihály Múzeum Mazán László-karikatúrái a figyelem középpontjában2026-05-29Pünkösdi nyitvatartás2026-05-18Dr. Ősi Attila paleontológus előadásai2026-05-15Május 1-jén is nyitva tartunk2026-04-28